گروه صنعتی رابین متال
سه شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / شمش سرب / صادرات شمش سرب خشک

صادرات شمش سرب خشک

صادرات شمش سرب خشک در ایران به چه صورت انجام می شود؟ آیا صادرات شمش سرب این امکان را می دهد که با ارز آوری انجام شده بتوان تجارت گسترده ای را رقم زد؟

یکی از نمونه های شمش سرب که کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد شمش سرب خشک است. این محصول به این دلیل که کیفیت بسیار بالایی دارد در هر کشوری که وجود داشته باشد اغلب کشور ها به عنوان مرجع و منبع آن را خریداری خواهند کرد. از این رو کشور ایران به عنوان یکی از قطب ها تولید شمش سرب خشک در جهان افتخار این را دارد تا در خدمت تمامی کشور هایی باشد که این فراورده را در درون کشور خود ندارند و ملزم به وارد نمودن آن هستند.

صادرات شمش سرب خشک

صادرات شمش سرب خشک

همان طور که نقل کردیم شمش سرب خشکی که در ایران تولید می شود به دلیل کیفیت و کمیتی که دارد مورد استقبال بسیاری از کشور های خارجی قرار گرفته است. همین موضوع سبب شده صادرات شمش سرب خشک در ایران به شکل جدی تر اتفاق بیفتد. از این رو صادرات شمش سرب خشک به کشور هایی انجام می شود که از باب داشتن این عنصر کشور فقیری به حساب می آیند.

صادرات شمش سرب خشک

عرضه شمش سرب خشک

طبق گفته های قبل شمش سرب خشک به بسیاری از کشور های جهان صادر می شود که تعداد زیادی از آن ها اروپایی و تعداد زیادی از آنها آسیایی هستند. اگر بخواهیم تعدادی از این کشور ها را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

  1. کشور روسیه
  2. کشور ترکیه
  3. کشور سوئد
  4. کشور فیلیپین
  5. کشور ازبکستان

 صادرات شمش سرب خشک

فروش اینترنتی شمش سرب خشک

امروزه کتمان ناپذیر است که بیان کنیم شخصی با فضای مجازی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم در ارتباط نیست و این فرصت بهترین بزنگاه به حساب می آید برای شرکت ها و تولید کنندگانی که از راکدی بازار نارضایتی دارند و در این فضا می توانند محصول خود را به معرض نمایش بگذارند و آن را به فروش برسانند. در همین راستا شمش سرب خشک که در شرکت های معتبر ایرانی تولید می شود این ظرفیت را ایجاد کرده تا مشتریان از این طریق بتوانند خرید خود را داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

خرید شمس سرب آلیاژی تهران

خرید شمش سرب آلیاژی تهران مورد نیاز خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن از نمایندگی های مجاز این واحدهای صنعتی انجام دهید. هر گونه معامله عمده اقتصادی در این