گروه صنعتی رابین متال
چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره روی / مرکز خرید کنستانتره روی سولفوره برای صادرات

مرکز خرید کنستانتره روی سولفوره برای صادرات

مرکز خرید کنستانتره روی این محصول را برای صادرات در زنجان تولید می کند. کنستانتره روی یکی از انواع خاک های معدنی پر کاربرد در صنعت و تجارت می باشد. خریداران خارجی به علت کیفیت روی خاک های ایران این محصول را خریداری می کنند.

ظروف روی که از قدیم در ایران رایج بوده و مردم برای آشپزی از این ظروف استفاده می کرده اند از خواص بالایی برخوردار است. مرکز خرید کنستانتره روی سولفوره را برای صنعتگران و کارخانه های روی تهیه می کند. این محصول که بیشتر در زنجان تولید می شود برای صادرات تولید و تهیه می شود.

کشورهایی که به آنها روی سولفوره صادر می شود عبارتند از:

  • ترکیه
  • امارات
  • عراق
  • لبنان
  • بنگلادش
  • آذربایجان
  • هندوستان
  • ارمنستان
  • روسیه
  • قطر

مرکز خرید کنستانتره روی

مرکز خرید کنستانتره روی

کنستانتره روی یکی از مواد مورد نیاز برای تولید شمش روی می باشد که در خاک های حاوی روی سولفوره می باشد که به راحتی می توان از آن کنستانتره تهیه کرد. در مرکز خرید این محصول می توان بسته بندی های متفاوت از آن را پیدا و خریداری نمود. کنستانتره موجب غنی شدن خاک روی می شود.

قیمت کنستانتره روی

کنستانتره روی با داشتن قیمتی مناسب می تواند مورد استفاده کارخانه های کیک سازی و مواد غذایی قرار گیرد. کنستانتره روی با داشتن روی که جز مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد می تواند این ماده را برای بدن تامین کند. کنستانتره های کاربردی در مواد غذایی به این امر کمک می کند.

مرکز خرید کنسانتره روی

صادرات کنستانتره روی سولفوره

در مرکز خرید کنستانتره روی سولفوره با داشتن مقادیر زیاد می توان این نوع از خاک معدنی را به خارج کشور صادر کرد. برای صادرات می توان از خواص روی سولفوره برای کشور مبدا کاتالوگ تهیه کرد و در اختیار کشور مبدا قرار داد تا با اطلاع از این محصول آن را خریداری کنند.

مرکز خرید کنسانتره روی

کنستانتره روی سولفوره زنجان

در شهر زنجان به علت داشتن معادن مس و روی خاک های معدنی در این شهر فراوان است. در این شهر می توان انواع مختلف مرکز خرید کنستانتره روی و مس را پیدا کرد که انواع مرغوبی از این نوع خاک ها را به فروش می رسانند. خاک های معدنی این شهر مناسب تهیه کنستانتره می باشد که بسیار کاربردی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

خرید بدون واسطه انواع کنسانتره روی

خرید بدون واسطه انواع کنسانتره روی درجه یک

خرید بدون واسطه انواع کنسانتره روی به گونه ای می باشد شما می توانید به …